Dönüşümü yüksek e-ticaret rehberi...

Affiliate Marketing Sistemine Nasıl Başlarım?

Affiliate Marketing sistemine başlamak için sistemin Türkiye’ deki başarılı örnekleri Affiliate Engineer gibi kullanımı da iletişimi de kolay olan siteler ile çalışılabilirsiniz.

Affiliate Marketing Dönüşümü Nasıldır?

Kişilerin firma sahipleri yerine reklam verdiği, ziyaretçi sayıları yüksek web sayfalarında firmanızın banner yada diğer formattaki linkleri ile sayfanıza yönlendirme sağladığı bu sistemde satıcı açısından sorumlulukları minimuma indirerek büyük kolaylık sağlamasının yanında hiçbir riski de yoktur. Banner yada diğer biçimlerdeki Reklamınızı gören ziyaretçi e-ticaret sayfanıza girer herhangi bir alışveriş olursa ödeme yaparsınız olmaz ise hiçbir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca sistemin dönüşüm oranları hiç bir risk almamanıza rağmen oldukça yüksektir.

Affiliate marketing İle Müşteri Girişi Nasıl Sağlanır?

Kişilerin firma sahipleri yerine reklam verdiği, ziyaretçi sayıları yüksek web sayfalarında firmanızın banner yada diğer formattaki linkleri ile sayfanıza yönlendirme sağlar. Affiliate Marketing sistemi web sayfanıza müşterinin hangi site üzerinden geldiğini kolayca tespit eder. Sistem ziyaretçinin hangi web sayfası üzerinden geldiği verisini tutar, giren ziyaretçinin alışverişinin sonuna kadar izler kişi e-ticaret sitenizden ürün veya hizmet satın aldığı taktirde düşük miktarda bir komisyonu kişiye aktarır.

Affiliate (Satış Ortaklığı) Dönüşümü Nasıldır?

Kişilerin firma sahipleri yerine reklam verdiği, ziyaretçi sayılarını maksimumda tuttukları sitelerinde firmanızın banner yada diğer biçimlerdeki linkleri ile sayfanıza yönlendirme sağladığı bu sistemde satıcı açısından büyük kolaylık sağlamasının yanında hiçbir riski de yoktur. Reklamınızı gören ziyaretçi e-ticaret sayfanıza girer herhangi bir alışveriş olursa ödeme yaparsınız olmaz ise hiçbir ödeme yapmak zorunda değilsiniz. Ayrıca dönüşüm oranları hiç bir risk almamanıza rağmen oldukça yüksektir..

Affiliate Marketing Nasıl Çalışır?

Affiliate Marketing sistemi online satış yapan firmanızın en az risk ile en çok müşteriyi bulmasını sağlayan, satış sitenize yönlendirdiği müşterinin ürün veya hizmetinizi satın alması durumunda firmanızdan düşük bir miktarda komisyon talep eden sistemdir. Sitenize müşteri girişi sağlayan kişi yada firma sizin kazancınızı arttırırken kendide kazanç sağlayarak Affiliate Marketing sisteminin bir parçası haline gelmenizi sağlar. Böylece sizin sorumluluklarınız azalırken satışlarınız artar.